شهریه رشته ها و مقاطع

ردیف مقطع-رشته فایل
1 کاردانی-کارشناسی ناپیوسته91-90 فایل jpg
2 کاردانی-کارشناسی پیوسته91-90 فایل jpg
3 کاردانی-کارشناسی ناپیوسته92-91 فایل jpg
4 کاردانی-کارشناسی پیوسته92-91 فایل jpg
5 کارشناسی ارشد92-91 فایل jpg
6 افزایش 10 درصد شهریه متغیر ورودی های سال های قبل فایل jpg
۱۳۹۱/۶/۱۶       امور مالی

پرداخت آنلاین شهریه

 

پرداخت شهریه  صرفا به صورت آنلاین و از طریق سامانه آموزش انجام می شود.

همزمان با شروع انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 91-92 تغییراتی در نحوه پرداخت شهریه ایجاد شده است.شماره حساب های بانکی موسسه که قبلا جهت پرداخت شهریه از طریق شعب در نظر گرفته شده بودند در حال حاضر غیر قابل پرداخت از طریق شعب بانک هستند و کلیه پرداخت ها صرفا از طریق پرداخت آنلاین انجام خواهد شد.بنابراین از مراجعه حضوری به بانک بپرهیزید.

دانشجویان گرامی باید با دقت موارد ذیل را مورد توجه قرار دهند. مسولیت عواقب هر گونه نا آگاهی و عدم رعایت کردن موارد با شخص دانشجو می باشد.

.1- در روز اعلام شده از طریق اداره آموزش جهت انتخاب واحد(که در قسمت اخبار و اطلاعیه های جدید همین وبسایت منتشر شده است) وارد سامانه آموزش شده و انتخاب واحد نمایید. لازم بذکر است شما بدون پرداخت هیچ گونه وجهی قادر به انتخاب واحد خواهید بود(در صورتی که بدهی قبلی نداشته باشید)

2- بعد از پایان انتخاب واحد شهریه ثابت و متغیر شما بطور خودکار توسط سیستم محاسبه شده و اعلام می شود. در این مرحله انتخاب واحد شما موقت بوده و نهایی نشده است. جهت نهایی شدن انتخاب واحد باید دانشجو از طریق همان سامانه و قسمت پرداخت آنلاین شهریه اقدام به پرداخت آنلاین کل شهریه ثابت و متغیر نماید. با پایان مراحل پرداخت آنلاین انتخاب واحد شما نهایی می شود.

تذکرات مهم

1-بعد از انتخاب واحد و ظاهر شدن انتخاب واحد موقت شما که به رنگ زرد در سیستم نمایش داده می شود صرفا 7 روز جهت پرداخت انلاین شهریه فرصت دارید. در صورت عدم پرداخت در مهلت تعیین شده انتخاب واحد شما بصورت اتوماتیک از سیستم حذف می شود.

2- انتخاب واحد های موقت در هیچ کدام از لیست های آموزشی اعم از لیست حضور و غیاب و .. ظاهر نمی شود.

3-از دانشجویان گرامی خواهشمندیم از مراجعات حضوری پرهیز نموده و سوالات خود را از طریق قسمت ارتباط با ما مطرح نمایند. یا به شماره 30002828500000 پیامک نمایید. پاسخ ها در قسمت پرسش و پاسخ قرار داده خواهند شد. در صورت عدم موفقیت در پرداخت آنلاین به دلیل مشغول بودن سرور بانک مراحل پرداخت را چند ساعت بعد تکرار نمایید. و از مراجعه حضوری بپرهیزید.

4-توصیه می شود بلا فاصله بعد از انتخاب واحد و یا حد اکثر تا پایان مهلت انتخاب واحد در همان روز  اقدام به پرداخت آنلاین شهریه و نهایی نمودن انتخاب واحد نمایید.

جهت آشنایی با مراحل پرداخت آنلاین شهریه می توانید از فایل های جدول زیر بهره مند شوید.

5-برای ورود به سامانه آموزش از اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید. سامانه آموزش (http://80.191.187.158/)

6- به منظور رفاه حال دانشجویان عزیز علاوه بر درگاه الکترونیکی بانک تجارت ، درگاه الکترونیکی بانک سامان نیز به سامانه افزوده شده است.

 

ردیف راهنما یا دستورالعمل فایل
1 راهنمای تصویری رزرو اینترنتی غذا (اتوماسیون سلف) موسسه آموزش عالی دیلمان   (دانلود فایل ورد)
2 اطلاعیه نحوه پرداخت شهریه دانشجویان و شارژ کارت تغذیه موسسه آموزش عالی دیلمان به صورت الکترونیکی با استفاده از کارت های صادره بانک های عضو شتاب   (دانلود فایل ورد)

مزایای روش

 

الف-نیازی به مراجعه حضوری به بانک نخواهید داشت.

ب-سیستم بلافاصله  بدهی صفر برای شما ثبت می نماید و نیازی به انتظار برای ثبت فیش از طریق موسسه که معمولا یک ماه تا بعد از انتخاب واحد به طول می انجامد ندارید.

ج- احتمال خطا در ثبت صدها فیش توسط کارشناسان موسسه به صفر می رسد.

د- پرداخت آنلاین شهریه در زمان مقرر شده ضامن افزایش کیفیت خدمات آموزشی از طریق موسسه خواهد بود.

با تشکر از همکاری شما 

پرسش و پاسخ

بعضی از دانشجویان در مراجعات حضوری ابهاماتی به صورت ذیل داشتند که از این طریق اقدام به پاسخگویی نمودیم:

1-آیا برای پرداخت آنلاین حتما باید کارت عابر بانک تجارت یا سامان داشته باشم؟
 
پاسخ:نه خیر به هیچ عنوان ، شما با داشتن هر کدام از کارت های عابر بانک که عضو شبکه شتاب هستند از جمله کارت های بانک ملی،ملت،تجارت،پارسیان و ...... می توانید اقدام به پرداخت انلاین نمایید. بانک تجارت و سامان صرفا درگاه های الکترونیکی موسسه هستند و با هر کارتی که عضو شبکه شتاب هست می توانید پرداخت آنلاین را انجام دهید. درست مثل این است که شما مثلا با کارت بانک ملی از عابر بانک ، بانک مسکن می توانید پول برداشت نمایید.
فقط کافی است رمز دوم کارت بانکی خود را فعال نمایید. شماره 16 رقمی کارت، کد 3 یا 4 رقمی کارت، تاریخ انقضا ی کارت و رمز دوم کارت اطلاعات مورد نیاز در پرداخت های الکترونیکی هستند.
نکته: فقط برای فعال کردن رمز دوم کارت باید از عابر بانک های همان بانک استفاده نمایید . به عنوان مثال اگر کارت شما بانک صادرات است برای فعال کردن رمز دوم نمی توانیداز عابر بانک های بانک ملت استفاده نمایید. و در صورتی که قبلا اقدام به فعال کردن رمز دوم نموده اید دیگر نیازی به این کار ندارید.
 
2-من خودم کارت بانکی ندارم آیا می توانم با کارت بانکی یکی از اعضای خانواده یا دوستم اقدام به پرداخت نمایم؟
 
پاسخ:بله شما می توانید با هر کارت بانکی اعم از اینکه کارت مال شما باشد یا نباشد اقدام به پرداخت آنلاین شهریه نمایید فقط کافی است مبلغ شهریه در کارت موجود بوده و رمز دوم کارت فعال باشد.
 
3- امروز صبح اقدام به پرداخت آنلاین نمودم ولی پرداخت موفق نبود؟
 
پاسخ: با فاصله چند ساعت دوباره اقدام نمایید. سعی کنید از اینترنت پرسرعت استفاده نمایید و از پرداخت بعد از ساعت ده و نیم شب بپرهیزید.
 
تذکر1:برای ورود به سامانه آموزش از اینترنت اکسپلوررنسخه 6 به بالااستفاده نمایید.
تذکر2: در نظر داشته باشید که  کاهش زمان اتلاف شده شهروندان در ترافیک،اطلاع رسانی سریع، عرضه بهتر خدمات، توزیع عادلانه تر امکانات، کاهش آلودگی محیط زیست، افزایش اشتغال و بهبود مدیریت پایدار شهری از ویژگی های مهم خدمات الکترونیکی است.و به افزایش رفاه و ارتقای فرهنگ کمک می کند. بنابراین سعی نماییم با گسترش فرهنگ استفاده از خدمات الکترونیک زمینه را برای ارایه خدمات الکترونیکی بیشتر از طرف موسسه را آماده تر نماییم.
 
۱۳۹۱/۶/۱۳       امور مالی

تخفیف شهریه دانشجویان ممتاز

طبق مصوبه هیات موسس به منظور تشویق دانشجویان ممتاز و ارتقا سطح علمی و آموزشی آنان

برای نفرات اول تا سوم هر رشته تخفیف شهریه  ثابت با معدل بالای 16و

تعداد واحد گذرانده شده در هر نیمسال سال تحصیلی حداقل 14 واحد

به ترتیب زیر اعمال می گردد.

 

40% تخفیف شهریه ثابت برای رتبه اول رشته

30% تخفیف شهریه ثابت برای رتبه دوم رشته

20%  تخفیف شهریه ثابت برایرتبه سوم رشته

 

 

لیست دانشجویان ممتاز نیمسال اول 90-91

 
فایل pdf

لیست دانشجویان ممتاز نیمسال دوم 90-91

 
 

 

۱۳۹۱/۵/۱۷       امور مالی

تسویه حساب مالی

۱۳۹۱/۵/۶       امور مالی

صفحات :
۱