راهنمای استفاده از سایت

دانشجویان گرامی انجام الکترونیکی امور ارزش افزوده ایجاد کرده و موجب صرفه جویی در منابع انرژی و انسانی و زمان می شود. با این هدف نسخه اولیه وبسایت جدید موسسه که با تکنیکAjaxطراحی شده به صورت دوزبانه(فارسی و انگلیسی) پیاده سازی شده است. پیشاپیش از اختلالات احتمالی سرور در روزهای نخستین پیاده سازی عذر خواهی می نماییم. نسخه انگلیسی وبسایت در روزهای آینده پیاده سازی خواهد شد. خواهشمندیم در نظرسنجی طراحی جدید وبسایت در صفحه اصلی شرکت نمایید.نظرات شما راهگشای خدمات بهتر ما خواهد بود.

تجربیات ما نشان داده اطلاع رسانی صحیح و به موقع موجب سهولت و تسریع امور شده از اتلاف وقت و انرژی جلوگیری می نماید.بدین منظور شما دانشجویان گرامی نیز به منظور همکاری و اطلاع یافتن از امور موسسه به صورت متناوب وبسایت موسسه را بازدید نمایید.

طراحی وب سایت جدید مؤسسه اهداف زیر را دنبال می کند:

- اطلاع رسانی شفاف و بروز در مورد مؤسسه

- ارتباط و تعامل دو جانبه دانشجویان و مسوؤلان مؤسسه

به دانشجویان عزیز توصیه می شود در صورت نداشتن پست الکترونیکی(ایمیل) نسبت به ایجاد پست الکترونیکی اقدام نمایند. بهترین فرمت برای ایمیل دانشجویان نام و نام خانوادگی آنها می باشد.

راهنمای سایت:

برای آشنایی بیشتر دانشجویان با قسمتهای مختلف سایت راهنمای زیر تهیه شده است

نقشه سایت و جستجو:

در ابتدا برای دیدن تمام لینک ها و صفحات موجود در وبسایت می توانید به قسمت نقشه سایت مراجعه فرمایید یا اگر به دنبال مطلب خاصی هستید از قسمت جستجو یا جستجویپیشرفته استفاده نمایید. وبسایت حاوی قریب به 200 دسته و صفحه می باشد.

ارسال به دوستان و پرینت:

در تمامی صفحات وبسایت اعم از اخبار یا باقی صفحات با کلیک بر روی علامت پاکت پستی می توانید عین مطالب صفحه مورد نظر را برای دوستان خود ارسال کنید. در صورتی که خبر یا مطلب خاصی را می خواهید بهدوستان خود ارسال کنید ایمیل دوست مورد نظر را وارد نموده و دکمه ارسال را بزنید.همچنین با کلیک بر روی علامت پرینت می توانید از صفحه مورد نظر نسخه کاغذی تهیه نمایید.

اخبار و اطلاعیه ها:

جدید ترین اخبار شامل اطلاعیه های جدید موسسه می باشد. اخباری که به تازگی به قسمت اخبار افزوده شده باشند دارای چراغ چشمک زن(new) می باشند. همچنین قسمت آرشیو اخبار و اطلاعیه ها دسترسی به اخبار قدیمی تر را برای شما فراهم می نماید. اخبار و اطلاعیه ها دسته بندی شده و شامل اخبار آموزشی، فرهنگی، دانشجویی و مالی می باشد.

گروه ها:

سایت دارای 11 گروه اصلی شامل معرفی مؤسسه، گروه های آموزشی و ... می باشد که با کلیک بر روی آنها می توانید دسته ها، زیر دسته ها، شاخه ها و صفحات مختلف مشاهده نموده و مطلب مورد نظرتان را بیابید. معاونت های مختلف مؤسسه شامل آیین نامه ها و فرم های مورد نیاز و گردش کارها، شرح وظایف و عملکرد سالانه معاونت و همچنین بسیاری از اطلاعات مختلف مورد نیاز دانشجویان می باشد.

جدید ترین مطالب گروه ها:

شامل آخرین صفحات اضافه شده توسط گروه های 11 گانه وبسایت می باشد.

عضویت جهت اطلاع رسانی:

توصیه می شود از طریق قسمت عضویت جهت اطلاع رسانی و وارد نمودن ایمیل و اطلاعات مورد نیاز در خبرنامه الکترونیک سایت مشترک شوید تا در جریان آخرین اخبار و رویدادهای مؤسسه قرار بگیرید.

گالری تصاویر:

در قسمت گالری تصاویر، علاوه بر تصاویر معمول، قسمت نمایشگاه های دیجیتالی قرار گرفته شده است، نمایشگاههای گرافیکی، عکس و اسکیس که به صورت فیزیکی در لابی مؤسسه برگزار می شود همزمان و بعد از آن در این قسمت نیز قرار می گیرد.

انتقادات پیشنهادات:

از طریق قسمت انتقادات پیشنهادات می توانید کلیه نظرات انتقادات و پیشنهادات خود را به مسؤلان هر بخش برسانید.

فارغ التحصیلان:

قسمت فارغ التحصیلان امکاناتی را فراهم می نماید که کلیه فارغ التحصیلان با ارسال رزومه و اطلاعات مورد نیاز (از قسمت مدیریت درخواستها)، دارای صفحه ای مجازی در وبسایت مؤسسه باشند.

ارتباط با ما:

کلیه سؤالات خود را از طریق قسمت ارتباط با ما مطرح کنید تا پاسخ های آن را در قسمت پرسش و پاسخ مشاهده نمایید در این بخش کلیه نظرات و مطالب خود را می توانید برای ما ارسال نمایید. به یاد داشته باشید که بخش مورد نظر را انتخاب کنید سایت به صورت اتوماتیک پیام شما را به کارشناس یا مدیر بخش مورد نظر ارسال خواهد نمود.

مدیریت درخواست ها:

قسمت مدیریت درخواست ها فرصتی را فراهم می کند که درخواست های خود را به صورت الکترونیکی پیگیری نمایید. مدیریت در خواست ها : فرم هایی هستند که برای انجام الکترونیکی امور طراحی شده اند. به هنگام تکمیل کردن فرم مورد نظر حتما ایمیل شخصی خود را وارد نمایید. سایت به صورت اتوماتیک یک ایمیل به شما و یک ایمیل به بخش مورد نظر برای پیگیری امور ارسال می نماید .این قسمت شامل بخش های ذیل می باشد:

گواهی اشتغال به تحصیل و تحقیقات درسی:

برای گرفتن نامه های مورد نظر فرم را تکمیل نومده و بعد از زمانی که سایت به شما اعلام می نماید به بخش مورد نظر برای تحویل گواهی مورد نظر مراجعه فرمایید.

ارسال رزومه به عنوان پرسنل:

در صورتی که تمایل به همکاری با موسسه را دارید رزومه خود را از این بخش ارسال نمایید.

ارسال رزومه به عنوان استاد:

اساتید گرامی که تمایل به تدریس و همکاری با موسسه را دارند می توانند مشخصات و مدارک خود را از اطریق تکمیل این فرم ارسال نمایند.

ارسال کاتالوگ به عنوان تامین کننده:

 تامین کنندگان کالاها و خدمات مورد نیاز دانشگاه ها می توانند کاتالوگ یا لیست قیمت کالا و خدمات خود را از طریق تکمیل این فرم ارسال نمایند.

فرم ارسال ایده:

در صورتی که ایده خاصی برای سهولت امور موسسه دارید تکمیل این فرم استفاده از ایده های شما تسهیل می نماید. موسسه دیلمان از ایده های برتر اساتید دانشجویان و کارکنان حمایت می نماید.

فرم پیشنهاد خرید کتاب:

اساتید و دانشجویان گرامی می توانند برای کتب و نشریات تخصصی مورد نیاز که هم اکنون در کتابخانه موسسه موجود نمی باشد با تکمیل این فرم پیشنهاد خرید دهند.

ارتباط با مدیرا ن محترم گروه ها:

 برای ارتباط با مدیران گروه ها می توانید از طریق این بخش یا صفحه مدیران گروه ها در بخش معاونت آموزشی یا بخش دانشکده ها و گروه های آموزشی لینک"ارتباط مستقیم با مدیر گروه" را کلیک نموده و دکمه ارسال را بزنید.

شماره اختصاصی پیام کوتاه موسسه

30002828500000     سه هزار بیست و هشت بیست و هشت پانصد هزار

ایده ها نظرات پیشنهادات و انتقادات در مورد موسسه را می توانید به شمارهاختصاصی پیام کوتاه موسسه ارسال فرمایید.

دانشجویانی که تا کنون پیامهای کوتاه موسسه را دریافت ننموده اند می توانند با ارسال یک پیام کوتاه شامل نام، نام خانوادگی، مقطع،رشته،ورودی به شماره فوق در سامانه پیام کوتاه مشترک شوند.


۱۳۹۱/۶/۱۳